Pronájem apartmánů v Karlových Varech

+420 606 904 202

Zeyerova 17, apartmány v lázeňské zóně Karlových Varů

Lokalita

V lázních Karlovy Vary se nachází pěší zóna, kde najdete všechny minerální prameny, SPA resorty, sanatoria, hotely a služby pro turisty. Nabízíme Vám apartmány ve druhém patře cihlového domu na ulici Zeyerova.

Dům zaujímá na pěší zóně velmi výhodnou polohu, v jeho okolí je mnoho kaváren, restaurací, banka, supermarket a farmářské trhy. Hned vedle je autobusová zastávka, kde staví jak dálkové autobusy z Prahy, tak všechny městské linky. Železniční stanice je vzdálena pět minut chůze.

Nejbližší sanatorium Alžbětiny lázně (nazývané také jako Lázně V) je vzdáleno 250 metrů. Zde máte na výběr z více než 100 léčebných procedur. K termálním pramenům se můžete snadno projít za 15 min.

Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů

 

 

 

 

 

 

 Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů  Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů  Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů

 

 

 

 

 

 

Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů  Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů

Nejbližší sanatorium Alžbětiny lázně (nazývané také jako Lázně V) je vzdáleno 250 metrů. Zde máte na výběr z více než 100 léčebných procedur. K termálním pramenům se můžete snadno projít za 15 min.

Zařízení apartmánů

Byt o rozloze 74 m² je nabízen do pronájmu kompletně celý. Je tvořen dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a nádobím.

V ložnicích jsou tři postele (o šířce 170 --110 – 90 cm) a šatní skříň. Pro čtvrtého (případně pátého hosta) je určen rozkládací gauč. Lůžkoviny a ručníky jsou v ceně pronájmu apartmánu. Na vyžádání je možné poskytnout dětskou postýlku a jídelní židličku na krmení.

Koupelna je vybavena fénem, sprchovým gelem, mýdlem a pračkou.

V televizi s plochou obrazovkou můžete naladit Českou televizi nebo satelitní kanály. Dále je k dispozici rádio. Bezplatný internet přes WiFi připojení je samozřejmostí. Na vyžádání Vám poskytneme tablet.

Pro zaparkování Vašeho vozu můžete využít placené parkoviště:

1. ve vedlejší ulici (cca. 200 Kč/24 hod). Rezervace není možná;

2. Kryté Parkoviště pět minut chůze od bytu. Done

Rezervovat apartmán můžete v e-mailové formě, která se nachází na pravé straně --->

A můžete to udělat snadněji, objednávat přes známou platformu BOOKING, která je rychlá a bezpečná https://join.booking.com/r/77d1fd83

 

 

• V našich apartmánech je k dispozici bezplatný internet, bezdrátové připojení k WiFi.

- Yuri Karida, creative director

• Při příjezdu Vám nabízíme uvítací nápoj – čaj, kávu nebo minerální vodu.

- Yuri Karida, creative director

• Můžeme Vás vyzvednout na letišti v Karlových Varech, na vlakovém nádraží nebo na autobusové zastávce Tržnice.

- Yuri Karida, creative director

Apartmány v lázeňském centru Karlových Varů
Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů a sanatorií. Sleva 10% na léčbu.
Dovolená v Karlových Varech
Learn more
Dovolená v Karlových Varech