Pronájem v Karlových Varech +420 606 904 202 (WhatsApp)

Apartmány na ul. Petřín 14 v lázeňské zóně Karlových Varů

Nabízíme Vám velmi světlý byt v šestém poschodí cihlové novostavby s výtahem. Apartmán je tvořen chodbou, koupelnou, obývací pokojem s kuchyňským koutem a ložnicí. Je přístupný osobám se zdravotním postižením díky modernímu výtahu a možnosti volně se pohybovat na invalidním vozíku. V přízemí je k dispozici jedno parkovací místo. Ložnice je vybavena manželskou postelí. Pro další dvě osoby je určen rozkládací gauč.

Podívejte se na kalendář termínů a ceny --->

V chodbě je šatní skříň, věšák, botník, kartáč na šaty a pračka. V koupelně najdete vanu se sprchou, umyvadlo, toaletu, fén, zrcadlo, mýdlo a šampon.

Apartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových Varů

Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s digestoří, varnou konvicí, nádobím, spotřebiči, mikrovlnou troubou a ledničkou. Obývací pokoj je zařízen dvěma křesly, rozkládacím gaučem, knihovnou, televizním stolkem, TV (se satelitními kanály), jídelním stolem a 4 židlemi. V ložnici najdete manželskou postel, šatní skříň, ložní prádlo, dva noční stolky, stolní lampu, žehlicí prkno a žehličku. K dispozici jsou prostředky na úklid a hygienu (toaletní papír, ubrousky, mýdlo, šampon, prací prášek, prostředek na mytí nádobí).

Apartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových Varů

Přijedete-li na více než jeden týden, obdržíte další soupravu ložního prádla a ručníků. Za příplatek je možné si po dobu Vašeho pobytu objednat úklid apartmánů.

Četné restaurace a kavárny v okolí nabízejí každý den širokou nabídku jídel připravených od opravdových mistrů svého oboru. Nabízí se Vám možnost vyzkoušet různorodé kuchyně, přičemž nemusíte být závislí na pevném harmonogramu hotelových restaurací. Pro případ, že byste si rádi uvařili své oblíbené jídlo sami, jsou kuchyně v našich apartmánech plně vybaveny. Nakoupit můžete hned ve třech supermarketech Billa, Albert a Lidl, kde naleznete široký sortiment potravin.

Apartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových VarůApartmán Petřin 14 v lázeňské zóně Karlových Varů

Pro hosty cestující autem je k dispozici parkovací místo v garáží za cenu 190 Kč/24 hod.

Pomůžeme Vám získat výhodnou jízdenku s neomezeným počtem jízd v městských autobusech a lanovce po dobu 7 dní (220 Kč).

Podívejte se na kalendář termínů a ceny --->

 Setkání s hosty

V den příjezdu Vás očekáváme a uvítáme v apartmánech. Upřesněte prosím čas příjezdu telefonicky, SMS zprávou nebo e-mailem. V den odjezdu přebíráme byt a jeho zařízení.

    Rezervovat apartmán můžete v e-mailové formě, která se nachází na pravé straně --->

 

Z Prahy je možné cestovat autobusy RegioJet od společnosti STUDENT AGENCY, ve kterých je k dispozici bezplatné připojení WiFi.
Pokud nám oznámíte čas příjezdu do Karlových Varů, vyzvedneme Vás na zastávce Tržnice a odvezeme Vás do apartmánů (tato služba je zdarma).

Díky své výhodné poloze je tato městská část velmi atraktivní. Nachází se nedaleko minerálního pramenu a mnoha sanatorií. Co by kamenem dohodil, najdete krásné restaurace, kde si můžete objednat vynikající čerstvé pivo.
 

V blízkosti je také supermarket, autobusová zastávka (linky 2,7,13) a lanovka. Přes den hosté pijí minerální vody, chodí na léčebné procedury a různá vyšetření. Večer navštěvují divadlo, koncerty nebo si na svých procházkách jednoduše užívají lázeňskou atmosféru.

Těšit se můžete také na stezky pro pěší, které se vinou po členitém terénu okolí města. Cesty jsou velmi pohodlné, mírné stoupání se střídá s klesáním. Na všech stezkách najdete rozhledny a vyhlídky, ze kterých je nádherný výhled na město a okolí.

  Naše bonusy

Přímá rezervace vyjde vždy levněji. Je výhodná jak pro klienta, tak pro majitele.

V případě otázek se neostýchejte kontaktovat přímo majitele.

V našich apartmánech je k dispozici bezplatný internet, bezdrátové připojení k WiFi.

Naši hosté mohou využít 10% slevu na léčebné a diagnostické procedury a Alžbětiných lázních (Lázních V)

Po domluvě je možný dřívější příjezd (od 12 hod) a pozdější odjezd (do 16 hod).

Podle domluveného rozpisu jsou poskytovány nové ručníky a ložní prádlo.

Při příjezdu Vám nabízíme uvítací nápoj - čaj, káva nebo minerální voda.

Máte-li otázky, zavolejte nám:

Pronájem v Karlových Varech +420 606 904 202 (WhatsApp)

  Cena

Cena pronájmu apartmánů, která závisí na sezóně a počtu ubytovaných, je uvedena v tabulce v Kč. Zahrnuje lázeňský poplatek a DPH. Jako záruku Vaší rezervace prosíme jako zálohu zaplatit první noc Vašeho pobytu.

 

Zaplatit můžete po příjezdu hotově v eurech, dolarech nebo korunách. Bereme karty Visa, Maestro a Mastercard. Kurz měn podle České národní banky.

    Rezervovat apartmán můžete v e-mailové formě, která se nachází na pravé straně --->

    A můžete to udělat snadněji, objednávat přes známou platformu BOOKING, která je rychlá a bezpečná https://join.booking.com/r/77d1fd83

    Гости получают скидку 10% на лечение в Альжбетиных лазнях.

 

 

• V našich apartmánech je k dispozici bezplatný internet, bezdrátové připojení k WiFi.

- Yuri Karida, creative director

• Při příjezdu Vám nabízíme uvítací nápoj – čaj, kávu nebo minerální vodu.

- Yuri Karida, creative director

• Můžeme Vás vyzvednout na letišti v Karlových Varech, na vlakovém nádraží nebo na autobusové zastávce Tržnice.

- Yuri Karida, creative director

Apartmány v lázeňském centru Karlových Varů
Dvou nebo třípokojové apartmány za dostupné ceny v lázeňské zóně Karlových Varů v pěší vzdálenosti od termálních pramenů a sanatorií. Sleva 10% na léčbu.
Dovolená v Karlových Varech
Learn more
Dovolená v Karlových Varech